sobota, 18 stycznia 2014

90.Kodeks Bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować-Barney Stinson & Matt Kuhn

Kodeks Bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować - Barney StinsonTytuł: Kodeks Bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować
Autor: Barney Stinson & Matt Kuhn
Liczba stron: 172
Tytuł oryginału: The Bro Code for Parents
Wydawnictwo: Sine Qua Non


"Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ale tak naprawdę to Wy, a nie szpital, wybieracie imię dla swojego dziecka. Słyszałem, że BARNEY jest aktualnie popularne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek".

Spodziewasz się dziecka, albo w niedalekiej przyszłości chcesz je mieć ? Teraz tylko trzeba zaopatrzyć się w niezbędny poradnik Barney'a Stinsona.

Kodeks Bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować to kolejna pełna śmiechu, zabawy i pozytywnej energii książka dla fanów How I met your mother. Tym razem jest to poradnik dla osób, które zostaną rodzicami. Książka zawiera "cenne" wskazówki i porady dla przyszłych rodziców, ale oczywiście jak możecie się spodziewać, ta książka zawiera prawie wszędzie śmieszne treści, że człowiek się tylko śmieje lub płacze ze śmiechu.

Przeczytałam tę książkę, gdyż w niedalekiej przyszłości zostanę po raz pierwszy chrzęsną, więc trzeba się do tej roli przygotować. Książkę pożyczyłam również kuzynce i jej narzeczonemu, którzy akurat spodziewają się dziecka i ta książka podobno tak ich zafascynowała, że chcieli więcej. Chyba człowiek spostrzega troszkę inaczej tę książkę wtedy, gdy spodziewa się dziecka. Jednak jedno jest pewne, ta książka ciągle wywołuje śmiech i można się z nią dobrze bawić.

W kodeksie znajdziemy m.in.: test do sprawdzenia się, czy jest się gotowym na dziecko, tłumacz emocji, jak przetrwać ciążę, piosenki, wybieranie imienia, narodziny dziecka i cały etap . Jak się możecie spodziewać lub nie, w książce wszystko napisane jest dla śmiechu i zabawy, więc nie ma co brać do siebie większości z treści. Nie trzeba się martwić różnymi rzeczami, jakie są przedstawione w książce, gdyż większość to nie prawda, na przykład to, że na dziecko wydaje się 107 000,73$ na miesiąc.

Poradnik jak i wszystkie książki dla fanów How I met your mother są napisane lekko i przyjemnie. Wszystko czyta się w niesamowitym tempie. Tak jak inne książki Barney'a Stinsona, ta książka jest śmieszna, lekka i przyjemna. A dla fanów serialu to kolejny, genialny dodatek. Kodeks bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować jest też świetnym prezentem dla przyszłych rodziców. Z własnego doświadczenia wiem, że książka bardzo się podoba i chce się więcej porad.

Chyba nie muszę pisać, że oczywiście Kodeks bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować szczególnie polecam dla fanów serialu How I met your mother. Jest to na prawdę fajna, lekka i odmóżdżająca lektura przy której można się dobrze bawić!

Ocena: 8/10

Książki Barney'a Stinsona:
Kodeks Bracholi • Playbook. Podręcznik podrywu • Kodeks bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować • Bro on the Go


Książkę otrzymałam od wydawnictwa Sine Qua Non,
za co bardzo serdecznie dziękuje!


3 komentarze:

  1. jakoś nie za bardzo kusi mnie ta pozycja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieci się w najbliższym czasie nie spodziewam, ale ta pozycja brzmi dość ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń