piątek, 2 listopada 2012

Fiszki: Tree your english


SeriaTree your english
Tytuł: Everyday Life
Wydawnictwo: Cztery głowy
Skład: 250 kartoników, testy

Opis:
Tytuł Everyday  Life dedykowane jest osobą rozpoczynającym naukę języka angielskiego. Kolorowe fiszki obrazkowe pozwalają szybko i skutecznie opanować ponad 500 słów i zwrotów opisujących najbliższe otoczenie i codzienne czynności. Wciągające ćwiczenia, krzyżówki i testy zapewniają gruntowe utrwalenie nowo poznanych słówek, a wyraźne nagrania native speakerów z rewelacyjną funkcją SPELL nie tylko gwarantują opanowanie poprawnej wymowy, ale również znacznie przyspieszają naukę. 

Tree box:
Pudełko to niezawodna maszyna do powtórzeń, która przyśpieszy naukę i uczyni ją znacznie przyjemniejszą. 

Fiszki ostatniego czasu są bardzo popularną metodą nauki. Dzięki nim można nauczyć się szybko, a przede wszystkim skutecznie nowego języka. Fiszki można zrobić samemu, np. słówka na sprawdzian z języka obcego, albo zapoznać się z fiszkami, które prezentują nam wydawnictwa.

Ostatnio miałam możliwość zapoznania się z fiszkami Everyday Life. Prezentują one nam słowa z codziennego życia. W tej serii można znaleźć około 500 różnych zwrotów. Seria Tree your english stworzyło kolorowe kartoniki, gdzie na jednej stronie mamy zwrot, obrazek oraz zdanie, a na drugiej stronie mamy wszystko przetłumaczony na język angielski. Dodatkowo są załączone kilkanaście zadań, krzyżówek i quizów, dzięki którym można sprawdzić swoje umiejętności. Dostałam również pudełko Treebox, które pomaga nam w nauce. Box jest podzielone na 4 części, które pomagają nam etapami w nauce.

Fiszki TreeCards to poziom podstawowy, ale również osoby, które już od wielu lat uczą się języka angielskiego mogą skorzystać z nich. Dla mnie to był test, w którym mogłam sprawdzić swoje umiejętności językowe.
Korzystał z nich również mój brat, który dopiero uczy się języka angielskiego i właśnie dzięki tym fiszką zapamiętał wiele zwrotów, które później zapewne mu się przydadzą. 

Fiszki zostały świetnie wydane. Widać, że wydawnictwo bardzo się postarało, aby ludzie mogli skuteczniej uczyć się języków. Wszystko mamy dokładnie dopracowane, każde nowe wyrażenie jest tak obmyślone, aby można szybko je zapamiętać. Każdy kartonik jest przejrzysty i prosty w odbiorze, dzięki czemu nasza nauka jest skuteczniejsza. 

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z tych fiszek, gdyż są one bardzo dobrą metodą nauki. Uczymy się szybko i przynoszą efekty. Na pewno jeszcze nie raz będę miała styczność z fiszkami, gdyż taka metoda nauki bardzo mi się spodobała. Polecam każdemu z zapoznaniem się z fiszkami, gdyż przynoszą one efekty.


Za możliwość skorzystania z fiszek bardzo dziękuje wydawnictwu2 komentarze:

  1. Brzmi bardzo ciekawie, chętnie spróbuję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią zapoznam się z jakimiś fiszkami, bo dużo osób je wychwala :)

    OdpowiedzUsuń